Akce klubu

Přejeme Vám úspěšný start do nového školního roku!

V měsíci září nabízím novým členům individuální osobní konzultace

Příští akce: 60. jubilejní ! Předprázdninový táborák

Ve středu 21.6. od 17. hod. Vás zveme na tradiční předprázdninový táborák v Ivanovicích! Těšit se můžete na oheň, kytaru, střelecký turnaj o pohár, fireschow a další hry. 

59. akce: 11. května v 17.hod. beseda s diabetoložkou

Srdečně Vás zveme na besedu s paní doktorkou - diabetoložkou MUDr. Klárou Hájkovou. Akce se bude konat v budově Moravák, Moravské náměstí 13. Prosím potvrdit účast na email: klub@viadia.cz!!! Bližší info zašleme emailem. Těšíme se na Vás!

58. akce 23.3. v 17.hod. Členská schůze

Srdečně zveme všechny členy klubu na členskou schůzi!!! Bližší info zašleme emailem.

57. akce: Bruslení v pátek 10.2. v 18.h.

Zveme Vás na neformální setkání při bruslení s ViaDia! Sraz 10.2. v 17:50 před kluzištěm za Lužánkami (vedle Boby centra). Diaděti mají vstup zdarma. Prosíme o nahlášení účasti na email: klub@viadia.cz do středy 8.2.!!

56. akce 27.11. Adventní setkání

Adventní pohoda, vánoční pečení, pingpongový turnaj! Začínáme od 13.h. Přijďte se vánočně naladit! Budova "Moravák" na Moravském náměstí 13. Pro pečení je vše zajištěno.

55. akce: 10.10. Edukace s názvem Jak ještě zlepšit kompenzaci?

Navštivte nás v nových prostorách na Moravském náměstí 13 a pojďme se spolu s edukátorem p. Milatou zamyslet nad tím, jak ještě víc mohu zlepšit kompenzaci diabetu. Rozumíme všem pojmům správně? Vím si rady s nastavením? Kdy a jak provádět změny? A co…

54. akce ViaDia piknik na přehradě

Ve středu 22.6. od 16:30 hod. vás zveme na předprázdninový piknik na přehradě! Zájemci hlaste se jako obvykle na email: klub@viadia.cz. Následně obdržíte emailem podrobné informace. Těšíme se na vás!

53. akce: sportovní odpoledne 9.5. od 17.hod.

Přijďte si s dětmi zasportovat! Kdy? V pondělí 9.5. od 17.hod. Kde? Fit4All centrum Nový Lískovec, park Pod Plachtami. Členové vstup do Lanového centra zdarma.

52. akce Pěškovýlet na hrad Veveří 10.4.

Pojďte s námi na nedělní výlet na hrad Veveří. Sraz 10.4. v 9.h. v přístavišti na Brněnské přehradě. Půjdeme pěšky a možná poplujeme parníkem. Návrat v odpoledních hodinách.S sebou velkou svačinu! Potvrzení účasti pošlete, prosím, emailem. Zašleme Vám…