Pomáháme si

Přijmout fakt, že je tu nemoc do konce života, nastavit pravidelný režim a smířit se s novou situací vyžaduje určitý čas, nejen pro samotné dítě, ale i pro rodiče, kteří najednou mají novou velkou starost.

Víme, že začátky jsou nejtěžší.

Je třeba hodně nových informací, pevné nervy a podporu okolí.  Někdy máme pocit, že nám okolí nemůže rozumět, protože většina lidí o této nemoci moc neví a jak si dost často říkáme: „kdo nezažil, nepochopí“…

Proto je tu také klub ViaDia, kde Vám lidé rozumí, povzbudí, poradí… Přijďte na naše setkání a načerpejte nové poznatky, tipy a energii na „cestu s cukrovkou“.

Nejste v tom sami…


Co mi dává členství ve ViaDia? Vzkaty našich členů:
 

„Do klubu ViaDia jsme se připojili po propuknutí diabetu u našeho tehdy 9tiletého syna. Jsme rádi, že nás mezi sebe vřele přijali. V klubu získáváme cenné zkušenosti a dobré rady jak od rodičů diabetických dětí a také samotných dětí. Syn zde našel kamarády a je rád, že v tom není sám."
 

„Do ViaDia jezdíme už 5 let, hned od začátku cukrovky. Moc se nám líbí všechny společné akce, kde jsme mimo jiné načerpali hodně informací, zkušeností ohledně diabetu. Syn dia dokonce jednou prohlásil, že je rád, že má cukrovku, protože může jezdit na tábor."
 

„Jen to, co děláme pro ostatní, má opravdu smysl. Můžeme si pořádat tábory a akce. Radíme si / sdílíme zkušenosti, novinky a vychytávky."
 

„Proč? Protože se necítím s CUKROVKOU sama."
 

„Najdu tady naživo lidi, kteří mi rozumí. Vím, co obnáší mít dítě s cukrovkou."
 

„Na ViaDia jsme poznali spoustu kamarádů se stejným problémem a na každém setkání se dozvíme o spoustě novinek na diatrhu a nových vychytávkách. Škoda, že není ViaDia častěji."

 
 


Napište nám i Vy, co Vám přináší členství v klubu nebo co od něj očekáváte, co Vám zde chybí či co byste rádi uvítali…

Náš e-mail: klub@viadia.cz